Kasy fiskalne małe

Kasa Novitus NANO

Cena kasy: 1290 zł netto.

Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia Ministra Finansów oraz Ministra Gospodarki. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe. Dodatkowo, kasy z najnowszą homologacją Prezesa Głównego Urzędu Miar z 2014 roku posiadają jeszcze więcej nowoczesnych funkcji, niż wcześniej sprzedawane kasy Nano E.

Kasa Novitus Mała Plus

Cena kasy: 999 zł netto.

Kasa fiskalna MAŁA PLUS (rozbudowana wersja kasy MAŁA) – to zaawansowany technologicznie produkt, przeznaczony dla niewielkich punktów sprzedaży. Nowoczesny design, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz zastosowanie podzespołów najwyższej jakości sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki kompaktowym wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży.

Kasa Elzab Mini

Cena kasy: 999 zł netto.

ELZAB Mini 511 PLU to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych.

ELZAB Mini 2000 PLU to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych.

Kasa Elzab Mini 2k

Cena kasy: 1049 zł netto.

ELZAB Mini 2000 PLU to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych.

Kasa Elzab Mini E 3k z klawiaturą modułową

Cena kasy: 1290 zł netto.

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z kopią elektroniczną paragonów na karcie pamięci microSD. Wyposażona w tradycyjną klawiaturę modułową.
Idealna dla małych placówek handlowych i usługowych.
Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, a dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-Ion sprawdzi się również w pracy mobilnej.